Apartman ve Site Temizliği

Apartman ve Site Temizliği
Günümüzde toplu yaşam alanlarının şekil değiştirmesi ile toplu konutların sayısında önemli artışlar olmuştur. Ayrıca iş merkezlerinin sayısıda ekonomideki iyileşme ile orantılı olarak artmıştır. Bu gelişmeler ile parelel olarak bina ve site temizlik hizmetlerinin yapılması ile profesyonel şirketlere olan ihtiyacı artırmıştır. Şirketimiz temizlikte kullanılan alanın durumu, kullananların sayısı, müşteri memnuniyeti, hijyenik olması gibi en önemli esaslar çerçevesinde profesyonel ekipler ve ekipman ile hizmet sunmaktadır.

Antalya'da profesyonel site temizlik hizmetleri veren tek şirketiz.


Merdiven ve trabzanların tozları temizlenmektedir. Merdiven temizliğinde kimyasal olarak zararsız genel temizlik maddesi kullanılmaktadır. 
Asansör içleri ve kapı önleri dahildir. Posta kutusu, su sayaçları, elektrik gösterge levhaların temiz görünümü muhafaza edilmektedir. Tavanlardaki örümcek ağları temizlenmektedir.

Bina girişi mıntıka temizliği yapılmaktadır. Temizlik bölgeye göre bireysel olarak veya ekip halinde yerine getirilmekte ve 1-3 kişilik ekipten oluşmaktadır. Su talebi listede sıra takip edilerek evlerden temin edilmektedir. Antalya temizlik firmalarının en kaliteli hizmet veren şirketi Hilal Temizlik profesyonel ekibi ile binanızın hijyenini daima en üst seviyede tutmaktadır.

Bütün temizlik araç-gereçleri ve kimyasallar tarafımızdan temin edilmektedir.

Temizlik bittikten sonra binanın mis gibi kokması için parfüm sıkılmaktadır.