Halı Yıkama Şirketleri

Halı Yıkama Şirketleri

Antalya Halı Yıkama olarak,Tüm Antalya semtlerinde halı yıkama ve koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Tecrübeli personeller ve kaliteli halı yıkama makinelerimiz ile yıllar boyunca Antalya halkın da sorunsuz ve kaliteli yıkama hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.5 adet servis aracımız ile istediğiniz zaman yerinize gelip halı veya yorganlarını alıp,tertemiz yıkama ve durulama işlemi yaparız,aynı gün evinize ya da iş yerinize teslim ederiz.


Ev ya da işyerinizdeki duvardan duvara olan halıflexlerinizi ve halılarınızı,önce tozlarını alıyor sonra köpüğü halıya yedirerek fırçalama işlemi yapıyoruz. Halıdaki varolan lekeleri çıkarıncaya kadar fırçalama işlermi yapılmak olup özel halı şampuanları ile kremleri ile halınızı aynı zamanda beslemektedir.En son olarak sıcak hava üfleyici makine ile tertemiz olan halınızı kurutarak sizlere teslim ediyoruz


Ayrıca her türlü yorgan ve battaniyelerinizi, evinizden alıp önce özel karışım leke çıkarıcı şampuanlar ile leke havuzunda lekeleri çıkarıp,özel kurutma odaları ile yıkadıktan sonra kurutma işlemine geçiyoruz.Özel kurutma odaları sayesinde nem ve toz alması söz konusu olmaz.

Kullandığımız malzemeler,piyasanın en iyisi olup; T.S.E onaylı bitkisel şampuanlar ve çeşitli deterjan malzemeleri  üstün derece kaliteye sahiptir.Halı ve Koltuk Yıkama hizmetini son derece titizlik ve zamanında teslim etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Antalya Halı yıkama firması aynı zaman da koltuk yıkama hizmeti de vermektedir.Yerinde koltuk yıkama hizmetini tüm Antalya’ya vermekteyiz.Koltuk kumaş cinsine ve kalitesine göre koltuklarınızın zarar görmemesi açısından özenle fırçalayıp temizleme işlemine geçeriz.

Antalya halı yıkama ve koltuk yıkama firması olarak size bir telefon kadar yakınız.