Hakkımızda

Hakkımızda

2006 yılında Antalya ve çevresinde kurulan Antalya Temizlik Şirketleri 'nden öne çıkanı olan Hilal Temizlik Limited Şirketi deneyimli kadrosu ile her türlü temizlik işinizi hijyen. özen ve dikkatle yapmaktadır.

Antalya Hilal Temizlik çalışkan, güvenilir ve dinamik bir ekip tarafından kurulmuş, eğitimli ve deneyimli personeller ile sizlere Antalya temizlik şirketleri dendiğinde ilk akla gelen firma olmayı hedeflemiştir.

Antalya temizlik şirketleri arasında hizmetlerinde kullandığı makine, ekipman ve araçları en son teknoloji ürünleri ve en kaliteli temizlik ürünleri olup tamamen sizlerin hijyen, konfor ve temizliği için temin etmiş ve hizmetinize sunmuş olan Antalya Hilal Temizlik, geçmişten bugüne her gün bir öncekinden daha çalışkan ve temiz bir gelecek için hizmet vermektedir.

Antalya Hilal Temizlik, Antalya genelinde sektörde kısa sürede kazandığı müşteri memnuniyeti ve güvenini, hızlı büyümesi ve teknoloji takibi ile siz değerli müşterilerimize Antalya Temizlik Şirketleri arasında en iyiyi sunmak için her dakika çalışmaya devam etmektedir.

Temizlik hizmetimizin yanı sıra sizlerin sağlığını da temizlik hizmetimiz sırasında düşündüğümüz için ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik ve her türlü temizlik işlemleri ve çalışmalarımızda kullanılan ürünler kaliteli ve hijyenik ürünler olup yaşadığınız ya da çalıştığınız ortamı daha sağlıklı ve güvenilir hale getirmek için çabalıyoruz.

Yardımcı bayan ve personel temini, ev, villa, ofis, iş yeri temizliği sırasında temizlik şirketlerinin dikkat etmesi gereken küçük ama önemli ayrıntılar bulunmaktadır. Tam olarak bu noktada Antalya Temizlik Şirketleri arasında Hilal Temizlik bir adım öne çıkmaktadır, çünkü perseller için temizlik sırasında kullanılan bez, fırça ve benzeri amaçlarda kullanılan her türlü ekipmanın kullanım amaçlarına uygun şekilde kullanılması temizliğin yanında sağlığınız için de çok önemli olduğunu bilmekte ve bu bilgiyi eğitimlerimiz ile personellerimize aktarmaktayız. Unutmayın ki Temizlik Şirketi olmak kolay ama Temizlik Yapmak zordur, çünkü her temizlik şirketi temizliği sağlayamaz ki temizliğin yanında hijyeni de unutmamak çok önemlidir. Antalya'da kaliteli ve dürüst Temizlik Firmaları arasında yerini kısa sürede alan Hilal temizlik bu konuda sizlere güven ve rahatlık veriyor.
 
Antalya Hilal Temizlik, sizlere Antalya Temizlik Firmaları arasında en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara vermektedir. Temizlik kalitemiz, güler yüzlü ve çalışkan personelimiz ile işlerinizi zamanında ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz.
Antalya Ev Temizliği, Antalya Ofis Temizliği, Antalya Bina Temizliği, Antalya inşaat sonrası temizlik, Antalya temizlik şirketleri arasında bu saydığımız hizmetlerde öncelikle aklınıza Antalya Hilal Temizlik geliyor, çünkü Antalya Hilal Temizlik yaptığı çalışmalar ve verdiği hizmetler ile adını güvenen müşterilerimizin referanslarından alıyor.
Dün ya da bugün ihtiyacınız olan her türlü temizlik hizmetinde Antalya Temizlik Şirketleri arasından Hilal Temizlik sizlerin ihtiyacını en  iyi şekilde ve en kaliteli sonuçlarla karşılayacaktır.
Antalya Temizlik Şirketleri, Firmaları sizlere temizlik hizmeti sunan firmalar olup, Antalya Temizlik Şirketleri arasında Hilal Temizlik DENEYİMLİ, KALİTELİ, EĞİTİMLİ, GENÇ ve DİNAMİK kadrosuyla sürekli hizmet için çalışır.
 
 
İLKELERİMİZ
  • Kaliteli temizlik ve hijyen 1. ilkemizdir.
  • Deneyimli, kaliteli, eğitimli, genç ve dinamik kadrosuyla sürekli hizmet için hazırdır.
  • Çalışma saatleri sizlere en uygun saatlerdir.
  • Her şey söz verilen zamanında teslim edilir.
  • İş ve konu takibi süreklidir.
  • Güler yüz daimidir.
  • Hizmet alanımıza girmeyenler: “Hayır”, “Yapamayız”, “Mümkün Değil” dir.